Ev Temizliği

Ev temizliği sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personel sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir.

Detaylı daire temizliğinde yer alan (kapıların silinmesi, camların iç ve dış kısımlarının temizlenmesi, banyoda klozet, lavabo ve duşa kabin temizliği, banyo duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, zemin temizliğinin yapılması, mutfak dolaplarının silinmesi (dolap içi ve üstü) mutfak duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, dip ve köşelerin temizlenmesi) hizmetlerimize ek olarak inşaat kalıntıları cam kenarlarında bulunan alçı ve boya kalıntıları, yerlerdeki alçı ve boya kalıntılarının kazınması işlemleri yapılmaktadır. Ev Temizlik Şirketleri, Ev temizliği hizmetini konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire temizliği olmak üzere birkaç değişik şekilde ihtiyacınıza göre hizmet sunmaktayız. Ev temizliği fiyatları konusunda firmamızdan teklif ve hizmet detayları hakkında bilgi almadan ev temizliği hizmeti yaptırmamanız ısrarla önerilir.

Sizler de evinizi profesyonel temizlik ile tanıştırın. Ev temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda anahtar teslimi hizmet politikasıyla, ev temizliği için kullanılacak tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Ev temizliğinde kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında sizin fazladan bir ücret yada herhangi bir temizlik ürünü almanıza gerek yoktur. Ev temizliğinde çalışan personele herhangi bir masrafta bulunmanıza gerek yoktur. (Yol-Yemek-Sigorta-İş Güvenliği)

Temizlik elemanlarımız duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik yerine getirir. Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar.

Ev temizliğini bayan personelimiz yaparken, cam temizliğini bay personellerimiz yapmaktadır. Evlerinizin büyüklüğüne ve sizin taleplerinize göre personel sayısı artırılabilir.  Personellerimiz yılların verdiği uzmanlıkla sizlerin isteklerini eksiksiz yerine getirir.

Ortalama bir dairede, bir personel birgünde  70m2 temizlik yapmaktadır. Evlerinize yolladığımız tüm personel güvenli ve firmamızın teminatı altındadır. Herhangi bir sorun yaşadığınız da ilk muhatabınız firmamız olacaktır. 

  • Stok:

    Var

    İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiz ?

Yorumlar


Benzer Ürünler